Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2024

Gösterim: 56717

Rektör Yardımcıları

 

Prof. Dr. Alpaslan SEREL

1962 yılında Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta dereceli eğitimini Isparta/Eğridir ve Isparta/Sütçüler’de tamamlamıştır. 1986 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden Lisans derecesini,  1989 yılında Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Ana Bilim Dalından İktisat Yüksek Lisans ve 1996 yılında da Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Ana Bilim Dalından İktisat Doktora derecesini almıştır.

1988-1995 yılları arasında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde Araştırma Görevlisi ve 1995-1996 tarihlerinde Balıkesir Üniversitesi Bandırma Meslek Yüksekokulunda Öğretim Görevlisi olarak görev yapmıştır. 1996 yılında Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü İktisat Teorisi Ana Bilim Dalına Yardımcı Doçent olarak atanmıştır.  5 Ocak 2009 tarihinde Doçent olan SEREL, 16 Haziran 2014 tarihinde Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü İktisat Teorisi Anabilim Dalına Profesör olarak atanmıştır.

Prof. Dr. Alpaslan SEREL 1996-2003 yılları arasında Erdek Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, 2007-2018 yılları arasında Gönen Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevlerini yapmıştır. Halen ÖSYM Bandırma İlçe Koordinatörlüğü, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölüm Başkanlığı, Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Vekilliği ve Rektör Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir.

Prof. Dr. Alpaslan Serel evli ve iki çocuk babasıdır.

Prof. Dr. Alpaslan SEREL'in Görev Dağılımı İçin Tıklayınız...

 

 

  

Prof. Dr. Feyzullah TEMURTAŞ

1969 yılında Yozgat’ta doğan Prof. Feyzullah Temurtaş, ilk ve orta öğrenimini Mersin'de tamamlamştır. ODTÜ Mühendislik Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden 1991 yılında mezun olmuş ve aynı alanda 1995 yılında Dumlupınar Üniversitesinde Yüksek Lisansını ve 2000 yılında Sakarya Üniversitesinde Doktorasını tamamlamıştır. 1992-1993 yılırı arasında Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve 1993-1996 yılları arasında Dumlupınar Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalışmıştır. 1996–2002 yılları arasında özel sektörde çeşitli alanlarda mühendislik ve Ar-Ge müdürlüğü yapmıştır. TÜBİTAK MAM’ da 1998–1999 yılları arasında yarı zamanlı araştırıcı, Sakarya Üniversitesinde 2002-2006 yılları arasında Yardımcı Doçent, 2006-2008 yılları arasında Doçent, Bozok Üniversitesinde 2008-2011 yılları arasında Doçent ve 2011-2018 yılları arasında Profesör olarak görev yapmıştır. 1 Mart 2018 den bu yana Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinde Profesör olarak görev yapmaktadır.

Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, Sakarya Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcılığı, Bozok Üniversitesinde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcılıgı, Fakülte , Enstitü, MYO Kurul ve Yönetim Kurulu Üyelikleri, Üniversite AKTS Koordinatörlüğü, AOF Koordinatör Yardımcılığı, ÖSYM İl Temsilciliği, Bozok Teknopark Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı, Rektör Yardımcılığı, Senato Üyeliği ve Üniversitelerarası Kurul Üyeliği, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinde Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölüm Başkanlığı yapmıştır. Halen Mühendislik ve Doğa Bilimleri Dekan Vekilliği ve Rektör Yardımcılığı görevlerine devam etmektedir. 

Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş evli ve iki çocuk babasıdır.

Prof. Dr. Feyzullah TEMURTAŞ'ın Görev Dağılımı İçin Tıklayınız...

 

 

Prof. Dr. Ebru KAYA MUTLU

1982 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini yine Bandırma’da tamamlamıştır. 2000-2004 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’nda lisans derecesini almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nın Muskuloskeletal Rehabilitasyon programında yüksek lisans eğitimine 2005 yılında başlamış, tez çalışmasını Maastricht Üniversitesi Hollanda’da yapmıştır. “The influence of reduced vision, reduced plantar sensation and muscle weakness on plantar pressure distrubition” konulu tez çalışması ile 2008 yılında Uzman Fizyoterapist ünvanını almıştır. İstanbul Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimine devam etmiş 2014 yılında “Mulligan tekniği, pasif eklem mobilizasyonu, geleneksel fizyoterapinin diz osteoartrit tedavisindeki etkilerinin karşılaştırılması” konulu teziyle doktorasını tamamlamıştır.

2004-2010 yılları arasında Balçova Termal Tesislerinde hem klinik hem de idareci olarak çalışmıştır. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’ne Öğretim Görevlisi olarak atanmıştır. 2014 yılında aynı fakültede Yardımcı Doçent ve 2018 yılında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde Doçent olarak görevine devam etmiştir. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Ortopedik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’na 30 Kasım 2021 tarihinde Doçent ve 16 Ağustos 2023 tarihinde Profesör olarak atanmıştır.

Prof. Dr. Ebru Kaya Mutlu, 2018-2021 yılları arasında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde Bölüm Başkan Yardımcılığı ve aynı fakültede Fakülte Kurulu ve Fakülte Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini yapmıştır. Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK), Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (SABAK) ve Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneğinde (FTR-AD) Akademik Değerlendirici olarak görevlerini sürdürmektedir. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanlığı, Kalite ve Akreditasyon Süreçleri alanında sorumlu Rektör Danışmanı ve Rektör Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir.

Prof. Dr. Ebru Kaya Mutlu evli ve bir çocuk annesidir.

Prof. Dr. Ebru Kaya Mutlu'nun Görev Dağılımı İçin Tıklayınız...