21 Eylül 2023

Gösterim: 31434

Genel Sekreterlik

Cihangir BOZ

Genel Sekreter

 

1960 Boyabat/Sinop doğumludur. Lisansını Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi Ortadoğu Araştırmaları Enstitüsü Ortadoğu Ekonomi Politiği İktisat Anabilim Dalı’nda yapmış olup University of Johannesburg/Centre For Islamic Studies adlı Bölümde Prof. Dr. Hans Van Rensburg danışmanlığında doktora çalışmalarında bulunmuştur.

Diyanet İşleri Başkanlığı yurt içi ve yurt dışı teşkilatlarında çalışmış, yurt dışında ataşeliğe vekâletle Koordinatör Görevli olarak görev yapmıştır. Almanya-Essen Başkonsolosluğu emrinde 6 yıl çalışmış olup bu esnada Almanya/Bochum Üniversitesi (ASTA) Almanca Dil Bölümü’ne devam etmiştir. İstanbul/Gaziosmanpaşa’da iki dönem Belediye Meclis Başkan Vekilliği, Belediye Başkan Vekilliği ve Başkan Danışmanlığı, (2004 -2012), GOPAŞ Yönetim Kurulu Üyeliği (2004 2009) yapmıştır. Gaziosmanpaşa Kent Konseyi Başkanlığı (2007-2012) görevini yürütmüş ve aynı zamanda Belediye Denetim Komisyonu (Başkanlığı ve Üyelik / üç dönem), Plan Bütçe Komisyonu (Başkan Vekilliği ve Raportörlük), Kültür ve Sosyal İşler Komisyonu (Başkanlığı ve Üyelik), İmar Komisyonu (Başkan Vekilliği ve Raportörlük)  görevlerinde bulunmuştur. Orta öğretim kurumlarında dersler vermiş  ayrıca çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında da görev yapmıştır.

2012 yılından Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinde göreve başlamış Mühendislik ve Mimarlık, Edebiyat, Hukuk, İslami İlimler ve Güzel Sanatlar Fakültelerinde Fakülte Sekreterliği ve Personel Daire Başkanlığı görevlerini yürütmüş olup en son FSMVÜ Zeytinburnu Yerleşkesi İslami İlimler Fakültesi’nde idari görevini sürdürmekte iken oradan ayrılarak Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde Genel sekreterlik görevine başlamıştır. Şu an Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Genel Sekreterlik görevini sürdürmektedir.

Cihangir BOZ evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Faruk KÜÇÜK

Genel Sekreter Yardımcısı

 

Gümüşhane doğumlu olan Faruk KÜÇÜK, lise öğrenimini Gümüşhane Lisesi’nde tamamladıktan sonra Sınıf Öğretmenliği Programında yükseköğrenime başlamış aynı zamanda 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulunda memuriyete başlamıştır. Çalışma hayatına devam ederken Kamu Yönetimi Programları ve Bilgisayar Programcılığı Programından mezun olmuş, Çalışma İlişkileri ve İnsan Kaynakları Programında Tezli Yüksek Lisans yapmaktadır.
Gümüşhane Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ve Gümüşhane Üniversitesi Personel Daire Başkanlığında görev yaptıktan sonra Şubat 2016 da Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde görev alarak Enstitü Sekreterliği, Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü, Personel Dairesi Başkanlığı ve Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerini yürütmüş, halen Genel Sekreter Yardımcısı ve Personel Dairesi Başkanı Vekili olarak görev yapmaktadır.
 

 

Ömer Faruk ÖZEL

Genel Sekreter Yardımcısı

 

Güncelleniyor..