Tarih: 08 Ekim 2018

Gösterim: 709

Üniversitemiz ile Bandırma Ticaret Odası Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Bandırma’da üniversite-sanayi iş birliğini tüm alanlarda geliştirmek amacıyla üniversitemiz ve Bandırma Ticaret Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Üniversitemiz Senato Salonu’nda gerçekleşen protokol imza törenine, Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile birlikte Rektör Yardımcımız Alpaslan Serel, Rektör Danışmanımız ve BANÜ-SEM Müdürümüz İsmail Şahin, Rektör Danışmanımız Doç. Dr. Ahmet Aydın, Öğr. Üyemiz Doç. Dr. Metehan Yılgör, Öğr. Gör. Metin Akbulut ve Öğr. Gör. Cemal Çelik üniversitemiz adına katılım gösterirken, Bandırma Ticaret Odası adına ise Bandırma Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çenberci, Genel Sekreteri Serap Özdemir ve Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Enver Çangal ile Ahmet Boyacı katıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve Bandırma Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çenberci’nin karşılıklı olarak imzaladığı protokol, üniversitemizin, Bandırma Ticaret Odası personeline ve üyelerine BANÜ-SEM (Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü) üzerinden indirimli eğitimler vermesini kapsamaktadır.

İmzalanan işbirliği protokolü ile, Bandırma Ticaret Odası, üniversitemiz bünyesindeki enstitülerde Bandırma Ticaret Odası ile ilgili hazırlanan tez ve rapor gibi bilimsel çalışmaları kendi logosu altında ücretsiz olarak basılı hale getirebilecektir. Üniversitemizin, Bandırma Ticaret Odası’nın teknoloji becerilerini geliştirmesine yönelik çalışmalara destek olması, teknoloji becerileri ve ilişkilerini geliştirmek üzere üniversitemiz tarafından bir akademik danışman veya uzman görevlendirilmesi, üniversitemiz ile Bandırma Ticaret Odası iş birliğinde proje, seminer, panel, konferans, sempozyum, çalıştay ve sertifika programları düzenlenmesi, Bandırma Ticaret Odası’nın ihtiyaç duyduğu dış ticaret hizmetlerini BANÜ-SEM üzerinden yerine getirilmesi kararlaştırılmıştır.


Fotoğraflar