Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018

Gösterim: 1355

Üniversitemiz Spor Şenliği Düzenliyor

Öğrencilerimizin tüm spor dallarında ulusal ve uluslararası yarışmalarda yer alması için büyük bir özveri gösteren Üniversitemiz, bu çalışmalarını bir adım daha ileriye taşıyarak “Spor Şenliği” düzenliyor. 
24-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nın koordinasyonunda düzenlenen Spor Şenliği’nde; basketbol, badminton, bocce, masa tenisi, tenis, okçuluk, satranç, mini golf ve dart dallarında turnuvalar düzenlenecek. Öğrencilerimizi sürpriz hediyelerin beklediği turnuvalarda yarışmak isteyen tüm öğrenciler Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na başvuruda bulunarak spor şenliğimize katılabilir.
Spor şenliği kapsamında bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan çekişmeli mücadelelere ev sahipliği yapan Rektörlük Halı Saha Turnuvası da gerçekleştirilecek. 
Şenlikte spor müsabakalarının yansıra, alanında başarılı sporcularla öğrencilerimiz bir araya gelecekler. Bu kapsamda 25 Nisan Çarşamba günü Banvit Basketbol Takımı Üniversitemize gelerek söyleşi ve gösteri maçı yapacaklar. 
 Altı gün boyunca çok sayıda sportif etkinliğe ve söyleşiye ev sahipliği yapacağımız Spor Şenliğine tüm öğrencilerimiz davetlidir.


Fotoğraflar