Tarih: 15 Mart 2019

Gösterim: 252

Üniversitemizde “Basketbol Sevdalıları Buluşuyor” Konulu Panel Düzenlendi

Üniversitemiz, Türkiye Basketbol Federasyonu ve Banvit Basketbol Kulübü iş birliğiyle, 14 Mart 2019 Perşembe günü saat 13.00'te Üniversitemiz Rektörlük Konferans Salonu’nda “Basketbol Sevdalıları Buluşuyor” konulu panel düzenlendi.

Düzenlenen panele, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alpaslan Serel, Genel Sekreterimiz Cihangir Boz ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanımız Mehmet Karatepe’nin yanı sıra, Üniversitemiz personeli ve öğrencileri de yoğun katılım sağladı.

Basketbol üzerine keyifli bir söyleşinin yapıldığı programa panelist olarak, Milliyet Gazetesi Yazarı Ümit Avcı, Basketbol Yazarı Gökhan Türe, Fanatik Gazetesi Yazarı Gökhan German, Türkiye Basketbol Federasyonu Basketbol Gelişim Direktörü Fırat Eser, Banvit Basketbol Kulübü Sportif Direktörü Turgay Çataloluk ile Banvit Basketbol Kulübü ve Basketbol A Milli Takım oyuncusu Tolga Geçim katıldı.

Gerçekleştirilen panel, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanımız Mehmet Karatepe’nin panelistlerimize Üniversitemizin Basketbol Takımı formasını hediye takdimiyle son buldu


Fotoğraflar