Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019

Gösterim: 2567

Üniversitemiz “Tercih ve Tanıtım Günleri” Başladı

 

Üniversitemiz, 18-29 Temmuz 2019 tarihleri arasında aday öğrencilerin, kendi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda meslek alanlarını tanıyarak tercihlerini yapabilmeleri amacıyla “Tercih ve Tanıtım Günleri” düzenliyor. “Tercih ve Tanıtım Günleri” kapsamında Bandırma Cumhuriyet Meydanı, Bandırma İDO Terminali önü, Erdek Cumhuriyet Meydanı, Manyas Atatürk Meydanı ve Gönen Banyolar Caddesi’nde 09:00-21:00 saatleri arasında tanıtım stantlarımız hizmet vermektedir.

Tanıtım stantlarımızda “Tercih ve Tanıtım Günleri” kapsamında, tercih dönemine giren aday öğrencilere akademik personellerimiz ve uzman rehberlerimiz tarafından üniversitemizin genel tanıtımı, bölüm ve programları hakkında bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Tanıtım stantlarında, üniversitemiz, akademik birimleri, bölümlere ait puanları, yerleşkeleri, sosyal imkânları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri, öğrenci toplulukları, Erasmus, Mevlana ve Farabi Değişim Programları hakkında da merak edilen tüm sorular yanıtlanmaktadır.

Ayrıca stantlarımızda, aday öğrencilerimize yönelik olarak mesleki yönelim bataryası üzerinden test uygulaması yapılarak aday öğrencilerin mesleki yönelimlerini belirlenmekte ve kendileriyle paylaşmak suretiyle doğru tercihlerde bulunmalarına katkı sağlanmaktadır.

Üniversitemiz tarafından “18-29 Temmuz” tarihleri arasında düzenlenen “Tercih ve Tanıtım Günleri” kapsamında stantlarımızı ziyaret edebilir, üniversitemiz hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve tercih etmeyi düşündüğünüz bölüm ve programlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


Fotoğraflar