Görüntülenme Sayısı : 256

Üniversitemizde Kayıt Dönemi Sona Erdi

Üniversitemizi 2017- 2018 Eğitim ve Öğretim dönemi için tercih yapan öğrencilerin kayıtları tamamlandı. Bu yıl üniversitemiz yerleşen 2050 öğrenci ile birlikte mevcut sayı 10 bin sınırını geçmiş oldu.

11 Ağustos’ta E- Devlet üzerinden alınmaya başlayan öğrenci kayıtları, 16 Ağustos’ta sona erdi. Çeşitli nedenlerle ve yasa gereği yüz yüze kayıt yaptırmak zorunda olan öğrenciler için ise kayıtları 14 Ağustos’ta başladı ve 18 Ağustos Cuma günü mesai bitimine kadar devam etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir kayıt işlemlerini yerinde inceledi. Bu yıl Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’ni toplam 2 bin 50 öğrencinin tercihte bulunduğunu belirten Rektörümüz, “ Bu dönem üniversitemizi tercih eden öğrencilerin kayıt yaptırmalarıyla birlikte öğrenci sayımız 10 bin 700 öğrenci sayısına ulaşmış olacaktır. Tüm öğrencilerimize eğitim süreçleri boyunca başarılar diliyorum” dedi.

25 Ağustos 5 Eylül tarihleri arasında ise boş kalan kontenjanlar üzerinden üniversiteye yerleşemeyen öğrenciler için ek yerleştirmeler yapılacaktır.

Fotoğraflar